TOD 4. Tıbbi Retina Günleri

KONGRE TARİHİ
06 Aralık - 08 Aralık 2019

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Hilton İstanbul Bosphorus Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.todnet.org/retinagunleri2019
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Türk Oftalmoloji Derneği Tıbbi Retina, Uvea-Behçet ve Oküler Onkoloji Birimlerinin ortaklaşa düzenlediği 4.Tıbbi Retina Günleri Toplantısı 6 - 8 Aralık 2019 tarihlerinde İstanbul Hilton Bosphorus Otel’de yapılacaktır.

2 gün sürecek olan bu toplantıda, panel, konferans ve olgu sunumlarıyla retina ve koroid hastalıklarındaki en güncel tanı ve tedavi yöntemleri, ülkemizin konularında yetkin uzmanlarınca tartışılacaktır.

4. Retina Günleri toplantı programının oluşturulmasında emeği geçen Tıbbi Retina, Uvea-Behçet ve Oküler Onkoloji Birimleri Yürütme Kurulu Üyelerine, programa destek sağlayan ve katkı sunan bu üç birimin aktif üyelerine ve davetimizi kabul ederek toplantı içeriğine bilimsel zenginlik katan bütün meslektaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Ayrıca toplantımıza sponsorlukları ile katkı sağlayan ve ilaç, cihaz ve ürünlerini sergileyecek olan bütün endüstri temsilcilerine de şükranlarımızı sunuyoruz.

İlgi çekici ve yararlı olacağına yürekten inandığımız 4.Tıbbi Retina Günleri Toplantısına, TOD Tıbbi Retina, Uvea-Behçet ve Oküler Onkoloji Birimleri Yürütme Kurulları adına tüm meslektaşlarımızı davet ediyor ve 6 - 8 Aralık 2019 tarihlerinde İstanbul Hilton Bosphorus Otel’de birlikte olmayı diliyoruz.

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Figen Şermet
Tıbbi Retina Birimi Adına

Prof. Dr. Yılmaz Özyazgan
Uvea-Behçet Birimi Adına

Prof. Dr. Samuray Tuncer
Oküler Onkoloji Birimi Adına

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.