Türk Üroloji Derneği 1. Çocuk Ürolojisi Kongresi

KONGRE TARİHİ
27 Mayıs - 29 Mayıs 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.tuakcocukurolojisi.org
DAVET
Değerli meslektaşlarımız, tıpta uzmanlık öğrencileri, çocuk ürolojisine gönül verenler,

Çocuk Ürolojisi, Ürolojinin tek resmi yan dalı olup hem üroloji hem de çocuk cerrahisi eğitiminin özel bir bölümünü oluşturmaktadır. Çocuk hastalarda yapılan ürolojik girişimler ayrı bir hassasiyet ve dikkat gerektirmektedir. Bu nedenle pratik eğitimlerin yanında kongrelerin hazırlanması, bilginin aktarılması ve öğrenilmesi açısından önem arzetmektedir. Türk Üroloji Akademisi, Pediatrik Üroloji Alt Branş çalışma grubu olarak son 10 yıl içerisinde sayısız eğitim toplantıları düzenlenmiş, canlı ameliyat eğitimleri organize edilmiş, 2017 yılında ‘Çocuk Ürolojisi Güncelleme’ kitabı yayınlanmış, Çocuk Ürolojisi Bültenleri basılıp dağıtılmış, uluslararası dergilerde basılan bilimsel çalışmalar yapılmış ve Ulusal kongrelerimizde alanında en yetkili Çocuk Ürolojisi uzmanları sizlerle buluşturulmuştur.

Gelinen bu noktada eğitimi her şeyin üzerinde tutan Türk Üroloji Derneği olarak sorumluluk hissedilmiş ve Çocuk Ürolojisi Kongresi hazırlanmasının meslektaşlarımız açısından elzem olduğu düşünülmüştür. Bu nedenle gerek içeriği, davetli konuşmacılarının yetkinliği ve gerekse akademik kalite ön planda tutularak uluslararası katılımlı 1. Çocuk Ürolojisi Kongresi’ne sizleri davet etmekten büyük mutluluk duymaktayız. Kongremizin ilk iki günü en güncel Çocuk Ürolojisi konuları ve tartışmaları Türkçe olarak hazırlanmış olup, 3. günü ise başta Avrupa ve Amerika olmak üzere tüm dünyadan en saygın çocuk ürolojisi uzmanları İngilizce oturumlarda sizlerle buluşturulacaktır. 27-29 Mayıs 2021 tarihlerinde ‘Online’ olarak gerçekleşecek olan bu bilimsel şölene tüm çocuk ürolojisine gönül veren meslektaşlarımızı davet ediyoruz.

Türk Üroloji Akademisi Pediatrik Üroloji Çalışma Grubu adına

Prof.Dr.Selçuk Sılay
Branş Sekreteri

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.