12. Ulusal Alzheimer Kongresi

KONGRE TARİHİ
29 Eylül - 02 Ekim 2022

KONGRE ŞEHRİ
Eskişehir, Türkiye
KONGRE YERİ
Tasigo Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
alzheimerkongresi2022.org
DAVET
Sevgili Meslektaşlarımız,

2022'de Ulusal Alzheimer Kongresi'nin 12. yılına giriyoruz. İki senedir ara verdiğimiz yüz yüze birlikteliğimizi 2020 senesinde ertelemek zorunda kaldığımız Eskişehir’de bu sene gerçekleştirmeyi planlıyoruz. On iki yıl önce başlattığımız girişim ile her yıl bir araya gelip alandaki gelişmeleri gözden geçirme, ülkemizde yapılan ve yapılması gerekenleri birlikte tartışma olanağı buluyoruz. Bu yıl da bunları gerçekleştirmek için sizleri aramıza katılmaya davet ediyoruz. Sizlere hem Alzheimer hastalığı ve diğer demans hastalıklarında oluşan son gelişmeleri hem de klinik pratiğinizde yararlı olacak bilgileri aktarmaya çalışan bir program hazırladık. Her yıl olduğu gibi bu yıl da hastalığın tüm yansımalarını multi-disipliner olarak, psikiyatrik ve geriyatrik boyutlar da dahil olmak üzere, ele alıyor olacağız. Günlük pratiğe yönelik düzenlenmiş interaktif paneller ile uzmanların deneyimlerini tüm meslektaşlarımıza aktarabilmesini amaçlıyoruz. Alana ilgi duyan, bu konuda bilgisini ilerletmek isteyen meslektaşlarımız için düzenlediğimiz Davranış Nörolojisi Temel Kursu programın bir başka yönünü içeriyor.

Sizlerle, Kongre'de, Eskişehir'de bir arada olmayı, hem bilimsel hem de sosyal olarak doyurucu bir Kongre'yi birlikte yaşamayı, bu örnek Anadolu şehrini birlikte keşfetmeyi umuyoruz.

Prof. Dr. Murat Emre
Türkiye Alzheimer Derneği
Onursal Başkanı ve Kongre Başkanı

Prof. Dr. Başar Bilgiç
Türkiye Alzheimer Derneği Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.