15. Ulusal ve 2. Uluslararası Endoskopik Laparoskopik Cerrahi Kongresi

KONGRE TARİHİ
28 Ekim - 31 Ekim 2021

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Gloria Golf Resort Kongre Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
www.elcd2021.org
DAVET
Ulusal Endoskopik Laparoskopik Cerrahi Derneği (ELCD) olarak, 15. Ulusal & 2. Uluslararası Endoskopik Laparoskopik Cerrahi Kongresi’ni, Cumhuriyetimizin kuruluşunun 98. yıl dönümünde, 28-31 Ekim 2021 tarihlerinde, Antalya’da, Gloria Golf Resort Kongre Merkezi’nde gerçekleştireceğiz.

İlkini 2019 yılında, Mediterranean Middle Eastern Endoscopic Surgery Association (MMESA) Spring Meeting ile birlikte yaptığımız uluslararası kongrelerin ikincisini de ulusal kongremizle birlikte yapacağız. Öncelikli hedefimiz, ülkemizden ve yurt dışından, alanlarında bilinen konuşmacıların, minimal invaziv cerrahi ve endoskopi ile ilgili tecrübelerini paylaştıkları, güncel gelişmelerin interaktif oturumlarla tartışıldığı bir kongre düzenlemektir.

Covid-19 pandemisi nedeniyle, sempozyum, kurs, kongre gibi birçok bilimsel toplantının iptal edildiği veya sanal ortama taşındığı bu zor dönemi geride bırakarak, derneğimizin kuruluşunun 30. yılına yakışır bir kongrede sizlerle buluşmayı ümit ediyoruz.

Covid-19 ile mücadelede yorgun düşen siz meslektaşlarımızı, asistanlarımızı ve hemşirelerimizi, Antalya’nın en güzel otellerinden Gloria Golf Otel’de, iyi bilimsel içerikle birlikte, zengin bir sosyal program sunacağımız kongremize davet ediyoruz.

Kongre düzenleme kurulu adına sevgi ve saygılarımızı sunarız.

Prof. Dr. Metin Ertem
Kongre Başkanı

Prof. Dr. Koray Karabulut
Kongre Sekreteri

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.