İstanbul Üniversitesi 10. Kadın Doğum Günleri

KONGRE TARİHİ
15 Ekim - 17 Ekim 2021

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Radisson Blu Şişli Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.istanbulkadindogum2021.org
DAVET
Değerli Meslektaşımız,

Türkiye’nin en köklü ve öncü üniversitesi olan İstanbul Üniversitesinin iki tıp fakültesi, İstanbul Tıp Fakültesi ve Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, kuruluşlarından günümüze kadar ülkemiz ve yurtdışında büyük başarılar gösteren değerli bilim insanları yetiştirmiş ve tıp alanında her zaman öncü olmuş bilim yuvalarıdır. Bu yıl yapılan bir düzenleme ile bölünen üniversitemizden iki büyük üniversite doğmuştur. Yönetim olarak ayrılmasına rağmen İstanbul ve Cerrahpaşa Tıp Fakültelerinin daha da anlamlanan bilimsel kardeşliği gittikçe artan bir şekilde devam etmektedir. Bu bağlamda Kadın Hastalıkları ve Doğum konusunda 2011 yılından bugüne gelenekselleşmeye başlamış “İstanbul Üniversitesi Kadın Doğum Günleri”nin onuncusu, kökenleri aynı olan iki tıp fakültesinin ortak etkinliği olarak 15-17 Ekim 2021 tarihleri arasında Radisson Blu Şişli Hotel, İstanbul'da ve eş zamanlı olarak FTS Online Kongre Platformu'nda gerçekleşecektir.

Kongrelerimize olan ilgi ve katılımda her yıl artış görmemiz bizi mutlu etmekte ve daha iyisini yapmak için çalışma gücümüzü arttırmaktadır. Bu nedenle siz değerli meslektaşlarımıza, bilimsel katılımlarınız ve bilgi alışverişleriniz için sonsuz teşekkürlerimizi sunmak istiyoruz

Toplantı formatı, tüm dünyayı etkisi altına alan COVID-19 salgını tedbirleri kapsamında Hibrit Kongre şeklinde olacaktır.

Tabii ki her yaptığımız güzel işte büyük payı olan ebe ve hemşire arkadaşlarımız her zaman olduğu gibi bu yıl da bizimle birlikte olacaklardır. Bu meslekle ilgili çok değerli öğretim üyesi arkadaşlarımızın konularında yapmış oldukları sunumlar, çalışmalar ve eğitimler, en az kendi meslektaşları kadar bizlerin de ilgisini çekmekte ve konularındaki bilimsel gelişmeleri merakla izlemekteyiz. Kendileri ile sadece birlikte çalışmaktan değil, aynı zamanda bilimsel etkinliklerdeki beraberliğimizden dolayı her zaman gurur duyduğumuzu burada bir kez daha belirtmek isteriz.

Sizleri artık gelenekselleşmiş bulunan bilgi paylaşımımıza davet ediyor, bilimsel şölenimizde hep birlikte olmaktan mutluluk duyacağımızı tekrar belirtmek istiyoruz.

Güzel bir İstanbul sonbaharında buluşmak üzere sevgi ve saygılarımızla,

Alkan YILDIRIM
Kongre Başkanı
İstanbul Tıp Fakültesi
Kadın Hastalıkları ve
Doğum Anabilim Dalı Başkanı

Fahri ÖÇER
Kongre Başkanı
Cerrahpaşa Tıp Fakültesi
Kadın Hastalıkları ve
Doğum Anabilim Dalı Başkanı

Samet TOPUZ
Kongre Sekreteri
İstanbul Tıp Fakültesi
Kadın Hastalıkları ve
Doğum Anabilim Dalı

Hakan SEYİSOĞLU
Kongre Sekreteri
Cerrahpaşa Tıp Fakültesi
Kadın Hastalıkları ve
Doğum Anabilim Dalı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.