5. İç Hastalıkları Akademisi Kongresi

KONGRE TARİHİ
08 Nisan - 10 Nisan 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
ichastaliklariakademisi.com.tr
KONGRE VİDEOSU
					
						DAVET
						
Değerli meslektaşlarım,

Tıbbi Araştırmalar ve Eğitim Derneği (TAEDER) tarafından her yıl düzenlenen İç Hastalıkları Akademisi Kongresi’nin beşincisi 8-10 Nisan 2021 tarihlerinde online olarak yapılacaktır.

Kongremiz, iç hastalıkları alanında yapılan bilimsel aktiviteler içerisinde, konu çeşitliliği, genel dahiliye başta olmak üzere geniş konuşmacı kitlesi ve artan katılımcı sayısıyla her yıl bir adım daha öne çıkmaktadır.

İç hastalıkları bilim dalının; sahip olduğu geniş ve yoğun konuları nedeniyle sürekli takip edilmesi ve güncellenmesi gerekmektedir. İç hastalıkları ile ilgilenen hekimlerin yaşanan gelişime uygun şekilde kendini yenilemesi hem eğitimin standardizasyonu için hem de mesleki başarı için bir gereklilik haline gelmiştir.

Kongremizde iç hastalıkları ile ilgili olarak; poliklinikte, serviste ve yoğun bakımda karşılaşılan hem akut hastalıkların hem de kronik hastalıkların tanı, tedavi ve takip süreçleri ile ilgili en yeni bilgiler gözden geçirilecektir. Konular, en sık karşılaşılan, en çok ihtiyaç duyulan ayrıca yeni güncellenen başlıklar arasından bilimsel kurul tarafından özenle seçilmiştir. Önceki kongrelerimizde olduğu gibi bu yıl da interaktif sunumlar planlanmıştır.

Online şekilde düzenlenecek olan kongremiz sizlerden gelen öneriler de göz önünde bulundurularak planlanmıştır. Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da sözlü ve poster bildiriler ile kongremizin bilimsel yönünün güçleneceği inancındayız. Bu nedenle kongremize gönderilen bildiriler bilimsel kurulumuz tarafından hassasiyetle değerlendirilip online olarak sizlerle paylaşılacaktır.

Keyifli bir bilimsel ortamda hep birlikte güzel bir kongre geçirmeyi diler, sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Şakir Özgür Keşkek
Kongre Eş Başkanı

Doç. Dr. Meral Mert
Kongre Eş Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin