7. İç Hastalıkları Akademisi Kongresi

KONGRE TARİHİ
09 Haziran - 12 Haziran 2023

KONGRE ŞEHRİ
Bafra, K.K.T.C.
KONGRE YERİ
Concorde Deluxe Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
ichastaliklariakademisi.com.tr
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Sizleri TAEDER (Tıbbi Araştırmalar ve Eğitim Derneği) tarafından her yıl düzenlenen ve bu sene 7. yapılacak olan “7. İç Hastalıkları Akademisi Kongresi" ne davet etmekten mutluluk duymaktayız.

7. İç Hastalıkları Akademisi kongresi 09-12 Haziran 2023 tarihlerinde Concorde Luxury Resort Hotel Kıbrıs’ta yapılacaktır.

Amacımız her zamanki gibi çok geniş bir alana hitap eden ve hızla değişen iç hastalıkları konularında çeşitli branşlardaki hekimlerimizin bilgilerini güncellemeyi sağlamaktır. Konular en fazla ihtiyaç duyulan, en sık karşılaşılan başlıklardan seçilmiş olup, toplantılarımızda konunun uzmanı hocalarımız kendi deneyimlerini literatür bilgileri ile birlikte interaktif sunum modellerini uygulayarak aktararak sizlerin pratiğinizde karşılaştığınız sorunlara ve olgulara çözüm önerileri getirecektir.

Yoğun çalışma temposu içerisinde kurulması zor olan kişiler arası ve kurumlar arası iletişimin sağlanmasıda bu toplantıların hedeflerinden biridir.

Her sene olduğu gibi yine bu sene de sözlü ve poster bildiriler ile kogremizin bilimsel yönü daha da güçlenecektir. Sözlü ve poster bildiriler bilimsel kurul tarafından özenle değerlendirilecektir.

Bilimsel bir ortamda güzel ve keyifli bir kongrede sizlerle birlikte olmaktan çok mutlu oluruz. Sizleri de aramızda görmek üzere...

Sevgi ve saygılarımla,

Doç. Dr. Ramazan İlyas Öner
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.