İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Ulusal Hemşirelik Kongresi 1

KONGRE TARİHİ
14 Haziran - 15 Haziran 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
ulusalhemsirelikkongresi.yeniyuzyil.edu.tr
DAVET
Değerli meslektaşlarım, sevgili öğrenciler

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü olarak 14-15 Haziran 2021 tarihleri arasında çevrimiçi olarak düzenleyeceğimiz “Ulusal Hemşirelik Kongresi-I” ne akademisyenlerimizi, yöneticilerimizi, klinisyen hemşirelerimizi ve öğrencilerimizi davet etmekten büyük onur ve mutluluk duymaktayız.

Kongrenin ana teması “Dünyada ve Ülkemizde Covid-19 Pandemisinin Hemşireliğe ve Hemşirelik Vizyonuna Etkileri“ olarak belirlenmiştir.

Konuyla ilgili uzmanların yer alacağı kongrede; pandemi nedeniyle önemli ölçüde etkilenen hemşirelik eğitiminin, liderlik-yönetim ve klinik bakımın mevcut ve gelecekteki zorluklarının tartışılması ve pandeminin fırsatlarının değerlendirilmesi, hasta ve ailesinin, toplumun ve sağlık sisteminin gelişen ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir hemşirelik vizyonunun her yönüyle görüşülmesi amaçlanmış. Bu kapsamda pandemide; hemşirelik ve hemşirelik eğitimi, yönetimi, toplum ve ruh sağlığı, inovasyon, multidisipliner ilişkiler, sosyolojik etkiler gibi konular ile ilgili düzenlenen oturumların yanı sıra, sözel bildiri sunumlarına da yer verilecektir.

Kongremiz, Üniversitelerarası kurul (ÜAK) tarafından Ulusal Bilimsel Toplantı olarak tanımlanan doçentlik kriterlerini karşılamaktadır. Katkılarınızla değer kazanacak kongremizde buluşmak dileğiyle…

Sevgi ve saygılarımızla.
Dr. Öğr. Üyesi Şeyda SAYDAMLI

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin