Medi Trio 5 Kongresi

KONGRE TARİHİ
23 Eylül - 26 Eylül 2021

KONGRE ŞEHRİ
Girne, K.K.T.C.
KONGRE YERİ
Limak Cyprus Deluxe Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.meditrio2021.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Sizlerin değerli katılımları ile renkli ve verimli geçen MediTrio 4 kongresinin ardından, MediTrio kongremizin beşincisi 23 – 26 Eylül 2021 tarihlerinde Limak Cyprus Deluxe Hotel, K.K.T.C.’de gerçekleştirmeyi planladık.

Akademik Solunum Derneği, Türk Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Vakfı ve Türk Pediatri Kurumu’nun birlikte düzenlediği kongremiz; araştırmaların ve son gelişmelerin paylaşıldığı verimli bir ortam yaratmakla birlikte, alanlarında değerli hocalarımız ve uzmanlarımızın katkıları ile bilimsel anlamda da oldukça zengin olacaktır.

Kongremiz aynı zamanda üç ana bilim dalının kesişme noktalarına değinecek olup, birlikte çalışmak ve kaynaşmak imkânı verecektir.

Tüm bu dileklerin gerçekleşmesi, hem bilimsel hem de sosyal alanda güzel bir toplantı yapabilmek ve ilk dört kongremizin başarısını tekrarlamak için sizleri Kıbrıs’a davet ediyoruz.

Saygılarımızla,
Düzenleme Kurulu

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.