Romatolojide Güncelleme Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
07 Aralık - 09 Aralık 2018

KONGRE ŞEHRİ
Adana, Türkiye
KONGRE YERİ
HiltonSA Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.romatolojideguncelleme.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Adana’da emek veren romatologlar olarak ilk kez düzenleyeceğimiz ‘ROMATOLOJİDE GÜNCELLEME’ isimli toplantımızın 7 – 9 Aralık 2018 tarihlerinde Adana HiltonSA otelinde gerçekleşeceğini duyurmaktan çok büyük mutluluk duyuyoruz.

İlk olarak yaklaşık 3500 yıl önce URU ADANIA yani ADANA BÖLGESİ olarak adı tarihte yer alan Adana’mızda sizi ağırlayacak olmaktan da çok gururluyuz.

Toplantımızı romatoloji alanında ve romatolojiyle birebir iş birliği içinde çalışan kardeş branşlarımızla; romatoloji bölümünü ilgilendiren bilimsel yeniliklere, güncel klinik yaklaşımlara odaklanmış ve tüm meslektaşlarımızın yararlanacağı bir toplantı olarak gerçekleştirmeyi umuyoruz.

Bilimsel komitemizin önceliği, katılımcılara geniş konu ve alanlarında deneyimli konuşmacılar tarafından oluşturulmuş olan bilimsel programı kaliteli bir şekilde sunmaktır. Toplantımızda sizler için en iyi programı hazırlamaya gayret ettik. Romatolojide son gelişmelere ilişkin sunumlar, klinik ve laboratuvarlardaki güncel konuları içeren sempozyumlar programın ana başlıklarını oluşturacaktır. Göndereceğiniz özenle seçilmiş konularda titizlikle hazırlamış bildiriler ve klinik uygulamalar sırasında karşılaştıklarınız ilginç öğretici vakalarınızın toplantımızın bilimsel içeriğine katkısı büyük olacaktır.

Sizleri Adana’da ağırlamak ve güncel bilgilerin aktarılacağı toplantımızda görmekten büyük kıvanç duyacağız. Toplantımız katılımınız ve değerli katkılarınızla zenginleşecektir.

Prof. Dr. Süleyman Özbek
Toplantı Başkanı

Doç. Dr. Emine Duygu Ersözlü
Toplantı Genel Sekreteri

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin