5. Ulusal Medikal Estetik ve Kurslar Kongresi

KONGRE TARİHİ
08 Aralık - 11 Aralık 2022

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Titanic Deluxe Otel

KONGRE WEB SİTESİ
mestder2022.org
DAVET
Sevgili Meslektaşlarım,

Medikal Estetik Tıp Derneği tarafından organize edilen ve beşincisini düzenleyeceğimiz Ulusal Medikal Estetik Kongresi’ni bu yıl yine kurslarımızla birlikte 8-11 Aralık 2022 tarihleri arasında Titanic Deluxe Otel, Antalya’da gerçekleştireceğiz.

Medikal Estetik Tıp Derneği’nin küresel bilimsel misyonuna uygun şekilde konusunda en deneyimli, dikkat çeken ve popüler konuşmacıların yer aldığı harika bir bilimsel program ve geçtiğimiz yılları aratmayacak sürprizlerle dolu etkinliklerin yer alacağı zengin bir sosyal program ile bu yıl da kongremizi unutulmayacak kongrelerden birisi yapmak için titizlikle hazırlanıyoruz.

Kongremiz; medikal estetik alanında hizmet veren ve bu alana ilgi duyan birçok hekimi bir araya getirmeyi hedeflemektedir. Kongre boyunca alanında uzman kişilerin anlatacağı konuların ve uygulamaların yanı sıra, bildirilerin de sunulmasına ağırlık verilecek ve mümkün olduğunca fazla sayıda bildirinin yer almasına özen gösterilecektir.

Yoğun çalışma ortamlarımızdan uzaklaşacağımız, bilimsel içeriği ile mesleki bilgilerimizi arttırmanın yanı sıra sosyal içeriği ile eğleneceğimiz kongremizde sizleri de aramızda görmekten memnuniyet duyacağız.

8-11 Aralık 2022’de 5. Ulusal Medikal Estetik ve Kurslar Kongremizde buluşmak ve bilimin ışığında paylaşarak çoğalmak dileği ile...

Saygılarımla,

Kongre ve Dernek Başkanı
Dr. Yasemin SAVAŞ

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook Twitter LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2023 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.